Ansatte

Her finner du informasjon om alle ansatte i administrasjonen.

Bilde av Lars Skrøvseth
Lars Skrøvseth Daglig leder (konstituert) 913 76 673 lars.skrovseth@trvgruppen.no
Bilde av Rune Bjørvik
Rune Bjørvik Forvaltningssjef 957 41 239 rune.bjorvik@trv.no
Bilde av Tone Pettersen Olden
Tone Pettersen Olden Kommunikasjonssjef 936 36 160 tone.olden@trv.no
Bilde av Knut Oddvar Larsen
Knut Oddvar Larsen Prosjektleder 911 12 250 knut-oddvar.larsen@trv.no
Bilde av Sondre Aune
Sondre Aune Ass. driftsleder innsamlig og transport 930 08 965 sondre.aune@trv.no
Bilde av Lars Jørgen Svendsen
Lars Jørgen Svendsen Driftsleder gjenvinningsstasjon 909 45 169 lars.svendsen@trv.no
Bilde av Stein H. Johnsrud
Stein H. Johnsrud Driftsleder Farlig avfall 905 21 535 stein.johnsrud@trv.no
Bilde av Jan Terje Andersen
Jan Terje Andersen Driftsleder (konstituert) innsamling og transport 952 63 584 jan-terje.andersen@trv.no
Bilde av Willy Schjetne
Willy Schjetne Driftsleder Drift og vedlikehold 415 87 375 willy.schjetne@trv.no
Bilde av Rolf Bjarne Brobak
Rolf Bjarne Brobak Prosjektleder 917 61 095 rolf.brobak@trv.no
Bilde av Harald Mjøen
Harald Mjøen Controller 400 46 639 harald.mjoen@trv.no
Bilde av Pål Skjervold
Pål Skjervold Teamleder team infrastruktur 901 33 481 pal.skjervold@trv.no
Bilde av Vibeke A. Gran
Vibeke A. Gran Rådgiver forvaltning 952 63 936 vibeke.gran@trv.no
Bilde av Helle Hoston
Helle Hoston Rådgiver forvaltning 917 54 000 helle.hoston@trv.no
Bilde av Karen Mjøen Berg
Karen Mjøen Berg Prosjektingeniør 941 87 666 karen.berg@trv.no
Bilde av Eirik Almås Rønning
Eirik Almås Rønning Logistikkingeniør 979 58 668 eirik.ronning@trv.no
Bilde av Berit Nordseth
Berit Nordseth Kommunikasjonsrådgiver 950 42 666 berit.nordseth@trv.no
Bilde av Tone K. Berg
Tone K. Berg Kommunikasjonsrådgiver 982 06 907 tone.berg@trv.no
Bilde av Solbjørg Aalbu Bandlien
Solbjørg Aalbu Bandlien Teamleder kundesenter 917 54 000 solbjorg.bandlien@trv.no
Bilde av Hege Marie Svansrud
Hege Marie Svansrud Konsulent kundesenter 917 54 000 hege-marie.svansrud@trv.no

Alle e-postadresser er bygd opp på følgende måte: fornavn.etternavn@trv.no E-postadressene består kun av første fornavn, og ingen mellomnavn. Æ erstattes med ae, ø med o og å erstattes med a.