Ansatte

Her finner du informasjon om alle ansatte i administrasjonen.

Bilde av Henning N. Martinsen
Henning N. Martinsen Daglig leder 980 84 237 henning.martinsen@trv.no
Bilde av Rune Bjørvik
Rune Bjørvik Forvaltningssjef 957 41 239 rune.bjorvik@trv.no
Bilde av Tone Pettersen Olden
Tone Pettersen Olden Leder bærekraft og ombruk 936 36 160 tone.olden@trv.no
Bilde av Rune Endalsvoll
Rune Endalsvoll Driftsleder innsamling og transport 995 84 212 rune.endalsvoll@trv.no
Bilde av Natalia Shmatova
Natalia Shmatova Teamleder innsamling og transport 458 63 687 natalia.shmatova@trv.no
Bilde av Geir Karlsen
Geir Karlsen Teamleder innsamling og transport 926 31 937 geir.karlsen@trv.no
Bilde av Shahriar Jalili
Shahriar Jalili Teamleder innsamling og transport 930 11 381 shahriar.jalili@trv.no
Bilde av Sondre Aune
Sondre Aune Flåteleder 930 08 965 sondre.aune@trv.no
Bilde av Jan Terje Andersen
Jan Terje Andersen Stabskoordinator 952 63 584 jan-terje.andersen@trv.no
Bilde av Willy Schjetne
Willy Schjetne Driftsleder drift og vedlikehold 415 87 375 willy.schjetne@trv.no
Bilde av Eirik Almås Rønning
Eirik Almås Rønning Ass. driftsleder drift og vedlikehold 979 58 668 eirik.ronning@trv.no
Bilde av Tor Andreas Skagseth
Tor Andreas Skagseth Driftsleder gjenvinningsstasjon 922 60 769 tor.skagseth@trv.no
Bilde av Janne Rødsten
Janne Rødsten Butikkleder BrukOm 979 80 824 janne.rodsten@trv.no
Bilde av Thomas Næssan
Thomas Næssan Driftsleder farlig avfall 917 60 077 thomas.naessan@trv.no
Bilde av Rolf Bjarne Brobak
Rolf Bjarne Brobak Prosjektleder 917 61 095 rolf.brobak@trv.no
Bilde av Pål Skjervold
Pål Skjervold Teamleder team infrastruktur 901 33 481 pal.skjervold@trv.no
Bilde av Linnea Stråbø
Linnea Stråbø Prosjektingeniør 918 29 886 linnea.strabo@trv.no
Bilde av Espen Halvorsen
Espen Halvorsen Prosjektingeniør 940 01 686 espen.halvorsen@trv.no
Bilde av Karen Mjøen Berg
Karen Mjøen Berg Rådgivende ingeniør 941 87 666 karen.berg@trv.no
Bilde av Stig Hundset
Stig Hundset Kontraktsrådgiver 415 09 015 stig.hundset@trv.no
Bilde av Mosleh Badakhsh
Mosleh Badakhsh Prosjektingeniør 411 16 081 mosleh.badakhsh@trv.no
Bilde av Vibeke A. Gran
Vibeke A. Gran Rådgiver forvaltning 952 63 936 vibeke.gran@trv.no
Bilde av Helle Hoston
Helle Hoston Rådgiver forvaltning 920 87 448 helle.hoston@trv.no
Bilde av Harald Mjøen
Harald Mjøen Controller 400 46 639 harald.mjoen@trv.no
Bilde av Jeanette Berglund
Jeanette Berglund Teamleder innkjøp (permisjon) 922 02 769 jeanette.berglund@trv.no
Bilde av Kristin Haugen Andreassen
Kristin Haugen Andreassen Innkjøper 992 28 184 kristin.andreassen@trv.no
Bilde av Ann Karin Myhre
Ann Karin Myhre Innkjøper 911 12 223 annkarin.myhre@trv.no
Bilde av Berit Nordseth
Berit Nordseth Kommunikasjonsrådgiver 950 42 666 berit.nordseth@trv.no
Bilde av Tone K. Berg
Tone K. Berg Kommunikasjonsrådgiver 982 06 907 tone.berg@trv.no
Bilde av Anna Jørgensdotter Svisdal
Anna Jørgensdotter Svisdal Kommunikasjonsrådgiver 986 57 106 anna.svisdal@trv.no
Bilde av Bård Sande
Bård Sande Kommunikasjonsrådgiver 959 14 360 bard.sande@trv.no
Bilde av Solbjørg Aalbu Bandlien
Solbjørg Aalbu Bandlien Teamleder kundesenter 917 54 000 solbjorg.bandlien@trv.no
Bilde av Hege Marie Svansrud
Hege Marie Svansrud Kunderådgiver 917 54 000 hege-marie.svansrud@trv.no
Bilde av Sondre Krokstad
Sondre Krokstad Kunderådgiver 995 74 066 sondre.krokstad@trv.no
Bilde av Marte Lønvik Bjørnsund
Marte Lønvik Bjørnsund Prosjektleder kurs og kompetanse 977 39 082 marte.bjornsund@trv.no
Bilde av Beate White Dahn
Beate White Dahn Prosjektleder ombruk 454 49 877 beate.dahn@trv.no

Alle e-postadresser er bygd opp på følgende måte: fornavn.etternavn@trv.no E-postadressene består kun av første fornavn, og ingen mellomnavn. Æ erstattes med ae, ø med o og å erstattes med a.