Ansatte

Her finner du informasjon om alle ansatte i administrasjonen.

Bilde av Knut Eirik Ballestad
Knut Eirik Ballestad Daglig leder 990 94 718 knut.ballestad@trv.no
Bilde av Rune Bjørvik
Rune Bjørvik Forvaltningssjef 957 41 239 rune.bjorvik@trv.no
Bilde av Tone Pettersen Olden
Tone Pettersen Olden Kommunikasjonssjef 936 36 160 tone.olden@trv.no
Bilde av Knut Oddvar Larsen
Knut Oddvar Larsen Driftsleder/Innsamling og transport 911 12 250 knut-oddvar.larsen@trv.no
Bilde av Sondre Aune
Sondre Aune Assisterende driftsleder 930 08 965 sondre.aune@trv.no
Bilde av Stein H. Johnsrud
Stein H. Johnsrud Driftsleder Farlig avfall 905 21 535 stein.johnsrud@trv.no
Bilde av Willy Schjetne
Willy Schjetne Driftsleder Drift og vedlikehold 415 87 375 willy.schjetne@trv.no
Bilde av Dragana Skjøstad
Dragana Skjøstad Driftsleder Gjenvinningsstasjonen 979 96 319 dragana.skjostad@trv.no
Bilde av Rolf Bjarne Brobak
Rolf Bjarne Brobak Prosjektleder 917 61 095 rolf.brobak@trv.no
Bilde av Jeanette Rendal
Jeanette Rendal Teamleder anskaffelser 92202769 jeanette.rendal@trv.no
Bilde av Ann Karin Myhre
Ann Karin Myhre Innkjøper 91112223 annkarin.myhre@trv.no
Bilde av Harald Mjøen
Harald Mjøen Controller 400 46 639 harald.mjoen@trv.no
Bilde av Vibeke A. Gran
Vibeke A. Gran Rådgiver forvaltning 952 63 936 vibeke.gran@trv.no
Bilde av Roar Lundqvist
Roar Lundqvist Rådgiver forvaltning 906 85 543 roar.lundqvist@trv.no
Bilde av Elin Valvatne
Elin Valvatne Prosjektingeniør 996 18 191 elin.valvatne@trv.no
Bilde av Pål Skjervold
Pål Skjervold Prosjektingeniør 901 33 481 pal.skjervold@trv.no
Bilde av Eirik Almås Rønning
Eirik Almås Rønning Logistikkingeniør 979 58 668 eirik.ronning@trv.no
Bilde av Berit Nordseth
Berit Nordseth Kommunikasjonsrådgiver 950 42 666 berit.nordseth@trv.no
Bilde av Tone K. Berg
Tone K. Berg Kommunikasjonsrådgiver 982 06 907 tone.berg@trv.no
Bilde av Tarald Bjørken Kjensjord
Tarald Bjørken Kjensjord Drift- og Vedlikeholdsingeniør 454 02 565 tarald.kjensjord@trv.no
Bilde av Helle Hoston
Helle Hoston Teamleder kundesenter 917 54 000 helle.hoston@trv.no
Bilde av Jan Terje Andersen
Jan Terje Andersen Konsulent kundesenter 917 54 000 jan-terje.andersen@trv.no
Bilde av Solbjørg Aalbu Bandlien
Solbjørg Aalbu Bandlien Konsulent kundesenter 917 54 000 solbjorg.bandlien@trv.no

Alle e-postadresser er bygd opp på følgende måte: fornavn.etternavn@trv.no E-postadressene består kun av første fornavn, og ingen mellomnavn. Æ erstattes med ae, ø med o og å erstattes med a.